Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Єврокомісія рекомендувала надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС

Єврокомісія рекомендувала надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС

17 червня Єврокомісія рекомендувала надати Україні статус кандидата на членство у Європейському Союзі. Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, окремо зазначивши, що Україна вже впровадила приблизно 70% європейських правил, норм і стандартів.

Водночас у Єврокомісії зауважили, що Україні належить зробити важливу роботу у сферах верховенства права, контролю над олігархами, боротьби з корупцією та дотриманні основоположних прав. Паралельно з заявкою на отримання статусу кандидата від України Єврокомісія розглядала від Молдови та Грузії. Молдові теж рекомендували надати статус кандидата, а от Грузія рекомендацію не отримала.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що отримання статусу значно прискорить процес входження України у внутрішній ринок ЄС, формування спільних енергетичних та цифрового ринків, подальшої лібералізації торгівлі, зближення в митній і транспортній сферах.

Остаточне рішення щодо надання чи не надання Україні статус кандидата прийматиме Європейська рада — це зустріч лідерів держав Євросоюзу. Щоб Україна отримала статус, потрібно одноголосне погодження 27 лідерів ЄС. Саміт, на якому розглядатимуть це питання, відбудеться 23-24 червня.

Дата публикации: 17.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.