Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Європейський Союз ухвалив шостий пакет санкцій проти рф

Європейський Союз ухвалив шостий пакет санкцій проти рф

Інформація про це з’явилася на сайті Євросоюзу.

В ЄС наголошують, що нинішній пакет економічних санкцій ще більше обмежує здатність Кремля фінансувати війну в Україні.

“Ми забороняємо імпорт російської нафти в ЄС і тим самим скорочуємо величезне джерело доходу для росії. Ми відключаємо більше ключових російських банків від міжнародної платіжної системи SWIFT. Ми також накладаємо санкції на винних у звірствах, які сталися в Бучі та Маріуполі, і тих, хто дезінформує та активно сприяє пропаганді війни президента Путіна”, — зазначив Верховний представник із закордонних справ і політики безпеки ЄС Жозеп Боррель.

Нафта

ЄС вирішив заборонити закупівлю, імпорт або перевезення сирої нафти та деяких нафтопродуктів з росії до ЄС. Поступовий вихід з російської нафти триватиме від 6 місяців для сирої нафти до 8 місяців для інших нафтопродуктів.

Тимчасовий виняток передбачається для імпорту сирої нафти нафтопроводом до тих країн-членів ЄС, які через своє географічне положення страждають від специфічної залежності від російських поставок і не мають життєздатних альтернатив, зазначається на сайті.

Крім того, Болгарія та Хорватія також виграють від тимчасових послаблень щодо імпорту російської морської сирої нафти та вакуумного газойлю відповідно, йдеться у повідомленні.

Відключення від SWIFT російських та білоруських банків

ЄС поширює заборону на надання спеціалізованих послуг фінансових повідомлень (SWIFT) на три додаткові російські кредитні установи – найбільший російський банк Сбербанк, Кредитний банк Москви та російський сільськогосподарський банк, а також на Білоруський банк розвитку та реконструкції.

Дата публикации: 03.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.