Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

З України змушені будуть виїхати 8,3 млн людей – ООН

З України змушені будуть виїхати 8,3 млн людей – ООН

В ООН прогнозують, що через війну з України можуть виїхати 8,3 мільйона людей. Країну покинули вже близько 5,2 мільйона осіб.

Згідно з останньою оцінкою Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, з України втечуть 8,3 мільйона людей. Станом на 25 квітня Україну покинуло близько 5,2 мільйона біженців.

Організація вимагає 1,85 мільярда доларів на підтримку українських біженців у сусідніх країнах. Речник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Шабія Манту заявила, що кошти будуть спрямовані на гуманітарну допомогу людям, які втікають з України.

За даними звіту Міжнародної організації з міграції, окрім тих, хто втікає з країни, в Україні є внутрішньо переміщеними особами понад 7,7 мільйона людей, завдяки чому загальна кількість тих, хто змушений покинути свої домівки, становить 12,9 мільйона.

За словами Манту, майже 13 мільйонів людей застрягли в постраждалих районах або не змогли виїхати через ризики.

Дата публикации: 26.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.