Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

За допомогою «Дії» тепер можна брати участь у судових засіданнях онлайн

За допомогою «Дії» тепер можна брати участь у судових засіданнях онлайн
Українці тепер можуть бути присутнім на судовому засіданні онлайн та підписувати необхідні документи у смартфоні.

Як передає Укрінформ, про це це віцепрем’єр-міністр – міністр цифровї трансформації Михайло Федоров повідомив у Телеграмі.

“Взяти участь в Електронному суді можна за допомогою Дія.Підпису. Багато українців вимушено поїхали під час війни. Але країна продовжує працювати й працюють суди”, – написав Федоров.

За словами очільника Мінцифри, “тепер кожен, хто покинув Україну, може бути присутнім на судовому засіданні онлайн та підписувати необхідні документи за два кліки з підписом у смартфоні”.

Інструкція, як зробити Дія.Підпис опублікована за посиланням.

Дата публикации: 16.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.