Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Забрудненим повітрям дихають 99% людей, – ВООЗ

Забрудненим повітрям дихають 99% людей, – ВООЗ

За даними ВООЗ, 99% населення світу дихає повітрям, що не відповідає стандартам якості, що призводить до 7 мільйонів смертей щорічно через проблеми з диханням та кровотоком.

Якість повітря найгірша у регіонах Східного Середземномор’я та Південно-Східної Азії, за якими слідує Африка.

Частинки, що забруднюють повітря, можуть проникати глибоко у легені, потрапляти у вени та артерії та викликати захворювання.

Ці частинки мають багато джерел, а саме транспорт, електростанції, сільське господарство, спалювання відходів та промисловість, а також природні джерела, наприклад, пил пустелі. ВООЗ приблизно через шість місяців після того, як посилила свої рекомендації щодо якості повітря, опублікувала оновлення своєї бази даних про якість повітря, яка ґрунтується на інформації з 6000 муніципалітетів.

Дата публикации: 22.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.