Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Завтра ООН проведе голосування щодо усунення росії від участі у Раді з прав людини

Завтра ООН проведе голосування щодо усунення росії від участі у Раді з прав людини

За словами Лінди Томас-Грінфілд, присутність РФ у складі цього форуму «є фарсом».

США звернуться до Генеральної Асамблеї ООН із проханням виключити Росію з Ради з прав людини, заявила у понеділок постійний представник США при ООН Лінда Томас-Грінфілд.

Ця заява прозвучала після того, як Україна звинуватила російські війська у вбивстві десятків мирних жителів у місті Буча. Нагадаємо, що Росія вже другий рік входить до складу Ради ООН з прав людини. Загальний термін членства у раді, що базується у Женеві, становить три роки.

Більшістю у дві третини голосів Генасамблея, що складається з 193 країн-членів, може виключити країну з ради систематичні та грубі порушення прав людини в період її членства.

Виступаючи у понеділок у Бухаресті, Лінда Томас-Грінфілд наголосила, що «участь Росії у Раді з прав людини – це фарс».

«Тому, – продовжувала вона, – ми вважаємо, що Генеральній Асамблеї ООН настав час проголосувати за її виключення».

З того часу, як 24 лютого почалося російське вторгнення в Україну, Генеральна Асамблея ООН ухвалила дві резолюції, які засуджують Росію принаймні 140 голосами «за».

«Моє послання тим 140 країнам, які мужньо об’єдналися, таке: знімки з Бучі та руйнування по всій Україні вимагають, щоб ми тепер підкріплювали наші слова діями», – сказала Томас-Грінфілд, яка перебуває з візитом у Румунії. Метою її є, зокрема, необхідність з’ясувати, чи ця країна справляється з напливом біженців з України.

За словами представників міської влади Бучі, приблизно з 300 мертвих тіл, виявлених у місті після відходу російських військ, близько 50 були жертвами позасудових розправ, скоєних російськими військовими.

Дата публикации: 06.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.