Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Завтра в Анталiї відбудеться зустрiч Кулеби з Лавровим

Завтра в Анталiї відбудеться зустрiч Кулеби з Лавровим

Кулеба: Їдемо на переговори з Лавровим із сильної позиції, у нас три пункти нашого інтересу

Очікування міністра закордонних справ Дмитра Кулеби від завтрашніх (10 березня) переговорів із главою МЗС країни-окупанта Росії Сергієм Ларовим стримані, якихось особливих очікувань від зустрічі немає. Про це глава українського зовнішньополітичного відомства повідомив у себе у Facebook.

 

Кулеба заявив, що зараз триває “дуже серйозна робота, щоб провести зустріч максимально ефективно”.

“Але, відверто вам скажу, мої очікування від переговорів стримані. Я не покладаю на них якихось завищених очікувань. Але, безумовно, вичавлюватимемо максимально”, – підкреслив глава МЗС.

Міністр перерахував три пункти українського інтересу на цих переговорах у турецькій столиці Анкарі:

→ припинення вогню;
→ звільнення від військ окупанта наших територій;
→ безумовне вирішення гуманітарних питань, точніше катастроф, створених російською армією в Україні.

За словами Кулеби, завдяки героїзму сил оборони країни, твердої позиції президента та консолідації партнерів він їде до Туреччини із сильною позицією.

“Ми сильні, ми впевнені в собі. Витискатимемо максимум на користь України та українського народу. Що отримаємо на виході – це вже інше питання”, – додав міністр.

Кулеба сподівається, що Лавров їде на переговори “сумлінно”, а не з пропагандистськими інструкціями, директивами та перспективою Кремля для підтримки подальшої війни проти України.

Дата публикации: 09.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.