Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Захистити небо та ядерні об’єкти: 13 країн погодилися модернiзувати ППО України

Захистити небо та ядерні об’єкти: 13 країн погодилися модернiзувати ППО України

За допомогою цього рішення країни хочуть захистити українське небо. Разом із модернізацією ППО Україні нададуть протитанкову зброю.

21 березня низка європейських країн та США підписали спільну заяву “Про необхідність модернізації протиповітряної оборони України”. Про це у Twitter повідомив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

За словами Стефанчука, заяву про модернізацію протиповітряної оборони України підтримали парламентарії таких країн:

Чехії, Естонії, Польщі, Франції, Грузії, Німеччини, Ірландії, Латвії, Литви, Нідерландів, Швеції, Великобританії, США.

Глава ВР України подякував країнам за підтримку України у складний час.

Як повідомляє прес-служба Верховної Ради, у заяві йдеться про те, що “всі дані країни з Україною і стоятимуть за нас”. Представники різних країн світу вимагають рішучих дій щодо встановлення миру в Україні. А саме:

  • Підтримувати військову та цивільну оборону України – забезпечити захист повітряного простору та припинити пересування ворожої техніки на території України. Це можна зробити за допомогою постачання протитанкової та протиповітряної зброї.
  • Надати гуманітарну допомогу — забезпечити доставку продуктів та ліків до українських міст, які обстрілюють та бомбардують; врятувати поранених та біженців.
  • Захистити українські ядерні об’єкти, які загрожують усім сусіднім державам. Важливо, щоб Росія визнала свою відповідальність за дотримання Женевських конвенцій.

Як повідомила тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, Україна досить ефективно застосовує наявні у неї системи ППО. З цієї причини Вашингтон і надалі планує їх постачати, щоб українці могли самостійно себе захистити.

Крім того, за інформацією офіційного представника Білого дому Джен Псакі, США мають намір таємно вести переговори з Києвом щодо постачання в Україну американських систем протиповітряної оборони (ППО). Також Вашингтон не поширюватиме інформацію про розташування таких озброєнь.

Дата публикации: 21.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.