Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Iнтерв’ю Зеленського російським журналістам, яке заборонила публікувати влада рф: відео

Iнтерв’ю Зеленського російським журналістам, яке заборонила публікувати влада рф: відео

Президент Володимир Зеленський дав інтерв’ю представникам російських ЗМІ. Роскомнагляд заборонив медіа з рф публікувати інтерв’ю і заявив, що розпочав “перевірку” інтерв’юерів.

Зеленський відповів на запитання представників таких росЗМІ, як “Зигар”, “Дощ”, “Медуза”, “Комерсант” та “Нова Газета”.

Президент розповів про те, як уявляє військову перемогу України, про ставлення до введення миротворців НАТО, а також про фейки, що поширюються для виправдання агресії проти його країни.

 

Роскомнагляд заявив, що влаштував “перевірку для визначення ступеня відповідальності та вжиття заходів реагування”, а також нагадав, що путінський режим вважає низку цих ЗМІ “іноагентами”.

Радник голови ВП Михайло Подоляк вважає боягузливою та ганебною заборону Роскомнагляду російським ЗМІ публікувати інтерв’ю президента Володимира Зеленського.

Подоляк у Telegram: “Сама собою поведінка Роскомнагляду, як мінімум, виглядає феєрично боягузливо і ганебно.”

Дата публикации: 28.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.