Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Зеленський допустив можливість компромісу з росією

Зеленський допустив можливість компромісу з росією

Президент України Володимир Зеленський допустив можливість компромісу з росією щодо Криму, а також визнання незалежності самопроголошених Донецької та Луганської народних республік. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу ABC News. Відповіді Зеленського українською опублікували на сайті президента.

 

“Для мене важливо, як там житимуть люди, котрі хочуть бути у складі України. Мені цікаво, що думають ті, хто бачить себе громадянами РФ. Проте ми маємо обговорювати це питання. Так само, як компроміси щодо Криму. Ми не можемо визнати, що Крим це територія Росії. Думаю, РФ буде складно визнати, що це є територія України. Думаю, ми досить розумні, щоб вирішення цих двох питань не викликало будь-яких революцій усередині наших суспільств, щоб цим рішенням були задоволені і ті, хто мешкає на цих територіях, і ті, хто живе в Україні.”

Для вирішення цих питань Зеленський знову закликав Путіна до переговорів. За словами українського президента, народ, який його обрав, не готовий до капітуляції та ультиматумів, але Росія та Україна можуть обговорювати майбутнє Криму та Донбасу.

 

Крім того, Зеленський заявив, що Україна має мати колективний договір про безпеку зі своїми сусідами та за участю провідних держав світу — США, Франції, Німеччини. Це будуть гарантії безпеки не лише Україні, а й Росії, про які Москва постійно заявляє.

По НАТО я багато разів говорив і передавав публічно меседж і Росії, і президенту Путіну: ми готові до будь-яких гарантій безпеки нашої країни від відповідних держав, які мають гарантувати. І Росія також серед цих держав, бо Росія — наш сусід.

Дата публикации: 08.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.