Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Зеленський прокоментував 100 днів повномасштабної війни

Зеленський прокоментував 100 днів повномасштабної війни

Президент України Володимир Зеленський заявив, що за 100 днів війни Росія не змогла досягти жодної стратегічної цілі, але намагалася вимістити своє безсилля на цивільних та інфраструктурі.

Про це він написав у Telegram.

“100 днів нашої боротьби. 100 днів єдності й незламного духу. За цей час ворог так і не зміг досягти жодної стратегічної цілі, натомість намагався вимістити своє безсилля на цивільній інфраструктурі та людях”, – зазначив президент.

Він наголосив, що Україна ж за ці 100 днів зробила те, що здавалося неможливим, та у що багато хто не хотів вірити.

“Ми зупинили “другу армію світу”, звільнили частину своїх територій і продовжуємо давати гідну відсіч окупантам. Дякую всім, завдяки кому Україна вистояла й продовжує відстоювати своє вже сотий день. Переможемо”, – наголосив Зеленський.

Дата публикации: 03.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.