Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Зеленський вважає, що путін не усвідомлює, що відбувається на війні

Зеленський вважає, що путін не усвідомлює, що відбувається на війні

Президент України Володимир Зеленський вважає, що путін не усвідомлює, що відбувається на війні Росії проти України, а тому йому треба вийти з інформаційної нереальності.

Про це глава держави сказав під час онлайн-виступу на українському сніданку у Давосі.

“На сьогодні мені здається, що чинний президент російської федерації не усвідомлює, що відбувається до кінця. Мені здається, що він живе у своєму інформаційному світі, не розуміючи, що Україна нікуди не збирається і не піде на поступки. Ми боремося на своїй землі, і ще раз підкреслюю, що ця війна України не проти когось, а війна України за себе, за свою землю і за свою свободу, і точно за своє майбутнє. Нам немає куди йти зі своєї землі, ми не збираємося це робити”, – наголосив Зеленський.

Президент України заявив, що путін повинен почати жити в реальності, а “його оточення повинне йому допомогти вийти з його інформаційної нереальності, яку вони самі і побудували”.

Він додав, що переговори з чинною російською владою на чолі з Путіним також залежатимуть від українського суспільства, бо після побачених злочинів російських військових в українських містах і через продовження здійснення цих злочинів на окупованій території, бажання вести переговори з Путіним може втрачатися щодня.

Дата публикации: 25.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.