Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Зеленський змінив глав обладміністрацій у двох регіонах

Зеленський змінив глав обладміністрацій у двох регіонах
Президент України Володимир Зеленський змінив голів Одеської та Черкаської обласних державних адміністрацій.

Відповідні укази оприлюднені на офіційному сайті глави держави, передає Укрінформ.

Так, згідно з указом №89/2022, Сергія Гриневецького звільнено з посади очільника Одеської ОДА. На цю посаду призначено Максима Марченка (указ №90/2022).

Довідка.
Народився офіцер 10 лютого 1983 року в Слов’янськ на Донеччині. 2005 року закінчив Харківський інститут танкових військ, був слухачем командно-штабного інституту застосування військ (сил) Національного університету оборони України. Пройшов службу від командира взводу до командира бригади.

У 2015-2017 роках був командиром 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар».

Згодом, у 2017 році був призначений на посаду заступника командира 92-ї окремої механізованої бригади, на якій затримався ненадовго, бо вже за рік очолив іншу бригаду”.
Починаючи з травня 2018 року – командир 28 механізованої бригади.
Брав безпосередню участь у бойових діях на сході України, багато успішних військових операцій були проведені під командуванням полковника Марченка.» – сообщает Сергей Братчук

 

Водночас указ №87/2022 передбачає звільнення Олександра Скічка з посади голови Черкаської ОДА. Натомість призначено Ігоря Табурця (указ №88/2022).

Як повідомлялося, 28 лютого Президент України Володимир Зеленський на час війни призначив головою Київської міської військової адміністрації генерала Миколу Жернова. Віталій Кличко залишився міським головою столиці.

Дата публикации: 02.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.